Garnier, Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej

Z wszystkich kosmetyków Garniera lubię tylko te, które  przeznaczone są do pielęgnacji włosów. Do tych do pielęgnacji twarzy podchodzę z dużą rezerwą. Miałam już tyle bubli tej firmy, że straciłam do niej zaufanie w tej kwestii. Wokół płynu micelarnego 3w1 do skóry wrażliwej tej firmy chodziłam bardzo długo. W końcu pod wpływem ogromnej ilości pozytywnych recenzji tego płynu na blogach zdecydowałam się na jego zakup. Czy żałuję? Dowiecie się tego z dzisiejszego postu.

Garnier, Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej

Od producenta


Czy Płyn Micelarny 3w1 Garnier jest stworzony dla mnie? Tak, jeżeli szukasz skutecznego, szybkiego i łatwego w użyciu produktu, który w jednym geście oczyszcza skórę i usuwa makijaż. Czym się wyróżnia? Płyn Micelarny 3w1 to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. Jak działa? To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający do Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efekt: idealnie czysta skóra bez pocierania. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także do cery wrażliwej. Bezzapachowy. Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na 200 zastosowań*. * na waciku. Nasza filozofia Garnier Skin Naturals. Pierwszeństwo dla naturalnych składników pozyskiwanych dzięki metodom, które pozwalają zachować jakość i czystość. Kosmetyki testowane dermatologicznie. Produkty o udowodnionej skuteczności. Testowany dermatologicznie i okulistycznie.

Garnier, Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej

Moja opinia


Płyn micelarny Garnier znajduje się w butelce wykonanej z przeźroczystego plastiku o pojemności 400 ml. Zamykanie na 'klik' jest bardzo solidne wykonane i kosmetyk nie wylewa się do kosmetyczki. Micel Garniera jest bez zapachowy i bardzo mi się to podoba.

Kosmetyk bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu oczu oraz twarzy. Nie wiem jak zachowywałby się w przypadku kosmetyków wodoodpornych, ale w przypadku zwykłych demakijaż przebiega szybko i bezproblemowo. Domywa nawet eyeliner Inglota, który nie jest nałatwiejszy do zmycia.

Płyn micelarny Garnier jest bardzo delikatny dla skóry. Nie wywołuje żadnych podrażnień a po dostaniu się do oczu nie szczypie ani nie piecze. W przypadku tego typu kosmetyków jest to dla mnie bardzo ważne. W odróżnieniu do micela Perfecty (klik) nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej lepkiej warstwy.

Płyn kupicie w każdym sklepie, w którym dostępne są kosmetyki. Ja swój kupiłam w Biedronce. Jego cena to niecałe 20 zł, więc jest to niewiele biorąc pod wagę jego pojemność oraz wydajność, ale i tak warto kupić go w promocji.

Garnier, Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej

A jak u Was sprawdza się różowy płyn micelarny Garniera? Jesteście z niego zadowolone?
Copyright © 2016 Inspiracje dnia | Blog kosmetyczny , Blogger